Jesteśmy polskim producentem szamb.


Organizowane przez nas transporty łączone powodują, że sprzedawane przez nas zbiorniki są dostarczane do klienta w krótkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie.


/// Transport zamówionych zbiorników


ferujemy profesjonalną obsługę na kazdym etapie produkcji. Dla Państwa wygody wszystkie zakupione u nas produkty możemy dostarczyć w dowolnie wybrane miejsce w Polsce oraz Europie, ponieważ posiadamy Certyfikat EU pozwalający na obrót materiałami budowlanymi typu zbiorniki betonowe na ternie całej Unii Europejskiej. Koszt transportu jest uzgadniany każdorazowo przed zakupem i zależny jest od rodzaju zakupionych towarów oraz miejsce gdzie mamy dostarczyć zakupione u nas produkty. Skontaktuj się z nami Nawet najlepszej jakości zbiornik nie spełni swojej funkcji jeśli zostanie żle zamontowany lub ustawiony. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwniom i dbając o Państwa bezpieczeństwo, czas, pieniądze, a także zadowolenie z zakupionych produktów jesteśmy w stanie zaoferować do wszystkich zkaupionych u nas produktów darmowy montaż w miejscu przeznaczenia u klienta. Skontaktuj się z nami aby poznac szczegóły i dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić. Bezpłatnie.

/// Obrazek poglądowy



/// Pozostałe Szamba


Hanging Note Sign Psd Visit link
Zbiorniki Jednokomorowe Łączone

Zbiorniki jednokomorowe łączone można wykorzystać jako: przydomowe szambo, zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę, jak również deszczówkę.

Hanging Note Sign Psd Visit link
Szambo Dwukomorowe

Zbiornik dwukomorowy może być zastosowany jako przydomowa oczyszczalnia scieków, jak również szambo z możliwością oddzielenia gęstych nieczystości od rzadkich.

Szambo Dwukomorowe Visit link
Szambo Wielokomorowe

Dzięki połaczeniu zbiorników możemy uzyskać duże pojemności, przez co możemy zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Copyright 2016 by Ale Szamba! Design by OrangeIde & Dynloth