Jesteśmy polskim producentem szamb.


Organizowane przez nas transporty łączone powodują, że sprzedawane przez nas zbiorniki są dostarczane do klienta w krótkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie.


/// Zbiorniki na deszczówkę


Jako firma AleSzamba.pl specjalizujemy się w produkowania szamb i zbiorników z wysokiej jakości betonu, które można wykorzystać na wiele sposobów. Naszą propozycją jest wykorzystanie zbiornika betonowego jako zbiornika na deszczówkę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaangażować wodę z opadów, np. do podlania ogródka, co pomaga zaoszczędzić duże pieniądze za rachunki za wodę. Zakładając, że średnie natężenie podlewania będzie wynosiło 10l/m2 przy ogrodzie 300m2 możemy zaoszczędzić do 1800zł rocznie! Dzięki naszym szczelnym zbiornikom ta oszczędność jest możliwa, ponieważ wykonywane one są z najlepszej jakości certyfikowanego betonu klasy min B20 do B40, dodatkowo każdy wyrób jest solidnie zbrojony w ten sposób, aby był szczelny na długie lata. Używamy również podwójnych zabezpieczen tzw. mas asfaltowych (hydroizolacja zewnętrzna) takich firm jak IZPOLAST i ADW. Dajemy Panstwu również 2 lata gwarancji na nasz produkt!

/// Obrazek poglądowy/// Pozostałe Szamba


Hanging Note Sign Psd Visit link
Zbiorniki Jednokomorowe Łączone

Zbiorniki jednokomorowe łączone można wykorzystać jako: przydomowe szambo, zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę, jak również deszczówkę.

Hanging Note Sign Psd Visit link
Szambo Dwukomorowe

Zbiornik dwukomorowy może być zastosowany jako przydomowa oczyszczalnia scieków, jak również szambo z możliwością oddzielenia gęstych nieczystości od rzadkich.

Szambo Dwukomorowe Visit link
Szambo Wielokomorowe

Dzięki połaczeniu zbiorników możemy uzyskać duże pojemności, przez co możemy zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Copyright 2016 by Ale Szamba! Design by OrangeIde & Dynloth